kolektywedukacyjny.pl

W inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 narodowa drużyna Czech ogrywa narodową kadrę Polski!

W inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 narodowa drużyna Czech ogrywa narodową kadrę Polski!

08.08.2023, 12:49

Narodowa kadra Czech zwycięża narodową drużynę Polski w inauguracyjnym pojedynku eliminacji do Euro 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej reprezentacji piłkarskiej były średnio udane. Polscy piłkarze oczywiście zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi sympatycy z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest wymagana. Między innymi z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem kadry Polski, a jego pierwszym istotnym rywalem była kadra Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w polskiej kadrze Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach pojedynku reprezentacja narodowa Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole. Był to istny szok zarówno dla zawodników, jak i fanów zgromadzonych na stadionie w Pradze. Od samego początku spotkania zawodnicy kadry narodowej Czech wyglądali zdecydowanie lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części to się odmieni. Polska narodowa drużyna wyglądała trochę lepiej w drugiej części meczu, jednakże to czescy gracze zdobyli gola numer trzy. Jan Kuchta był strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie tego starcia. Nasi zawodnicy próbowali odrobić straty, ale dali radę strzelić jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem meczu. Należy podkreślić to, iż ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był fatalny. Szkoleniowiec z Portugalii Fernando Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w reprezentacji Polski. W drugim starciu zmagań eliminacyjnych polska kadra zmierzy się z drużyną Albanii. Bez wątpienia w tym pojedynku polska narodowa kadra musi zgarnąć trzy punkty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij